Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Podcast Seat Open #1

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy Was na pierwszy odcinek naszego nowego podcastu. Naszym gościem jest ,,Kaczmarol”.

Podcast będziemy realizować wspólnie ze stowarzyszeniem Wolny Poker. Co dwa tygodnie, ja i Paweł Majewski zaprosimy znanego polskiego pokerzystę, z którym omówimy bieżące wydarzenia pokerowe.

Dzisiaj zaczynamy od rozmowy o zakładzie Dimy Urbanowicz z Vanessą Selbst. Jeśli Polak zdobędzie co najmniej 3 bransoletki na WSOP, Vanessa wypłaci mu 2 miliony dolarów. Zastanawiamy się, na ile realne jest zdobycie przez Dimę trzech tytułów?

W drugiej części rozmawiamy o drafcie Global Poker League. Dmitrij Urbanowicz trafił do Moscow Wolverines. Jak jego zespół prezentuje się na tle innych? Które ekipy są faworytami do zwycięstwa i dlaczego Phil Hellmuth nie ma pojęcia o pokerzystach Europy? Kto powinien otrzymać dziką kartę, aby rozgrywki były jeszcze bardziej emocjonujące?

W trzeciej części poruszamy temat turnieju drużynowego na WSOP 2016. Czy najbardziej prestiżowy festiwal pokerowy to odpowiednie miejsce dla takiego niecodziennego turnieju?

W czwartej części rozmawiamy o shot clockach. Temat wraca ze zdwojoną siłą po tym, jak Gilles Bernies w finale EPT Dublin ME swoim zachowaniem przy stole doprowadzał do szału innych graczy, komentatorów i kibiców. Czy SC to rzeczywiście przydatne rozwiązanie? A może wystarczy częściej i bardziej stanowczo wzywać czas na graczy, którzy przedłużają podejmowanie decyzji?

W piątej części przedstawiamy Wam kilka najważniejszych newsów z ostatnich dni.

W szóstej części będziemy prezentować Wam pokerową pocztówkę. Wrócimy do najważniejszych wydarzeń pokerowych. W dzisiejszym odcinku wspominamy napad, który miał miejsce podczas EPT Berlin 2010.

E-PlayPoker.com
WolnyPoker.org

twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/PawcioPL
twitter.com/Kaczmarol
.

Licence : All Rights Reserved


X