Podcast Seat Open #5
00:00
00:00
  • played 1.22 K times
  • uploaded
  • in Podcasts
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Gościem dzisiejszego odcinka podcastu jest Wojtek ,,Woy” Karawacki.

W pierwszej części rozmawiamy o tym, czy w turniejach pokerowych (przynajmniej tych najważniejszych) powinno wprowadzić się testy antydopingowe, narkotykowe. W ubiegłym roku takie testy zostały wprowadzone w jednej z lig e-sportowych po tym, gdy wyszło na jaw, że część graczy używała niedozwolonych środków. Czy w pokerze takie testy miałyby sens i odstraszałyby przed ewentualnym używaniem np. narkotyków? A może ze względu na swoją specyfikę, w pokerze nie da się skutecznie wprowadzić takich testów?

Przy okazji rozmawiamy również o tym, że już teraz organizatorzy turniejów powinni surowiej karać zawodników, którzy nadużywają alkoholu w czasie turniejów lub przekraczają granice dobrego wychowania.

W drugiej części (39:35) poruszamy temat dotyczący protestu Justina Bonomo na EPT Grand Final. Polegał na odmowie udzielania wywiadów przedstawicielom PokerStars i EPT. Justin odmówił także pozowania do zdjęcia po zwycięstwie w jednym z turniejów bocznych. Protest ma związek ze zmianami i sposobem ich wprowadzania przez PS w ostatnich miesiącach (poważne zmiany w programie VIP, podniesienie rake'u bez uprzedniego poinformowania graczy). Czy skoro Amerykanin protestuje przeciwko PokerStars, to sensowny jest udział w turniejach live przez nich organizowanych? Jak w tej sytuacji powinno zachować się PS?

Ostatnia część dzisiejszego odcinka to Pokerowa Pocztówka. Dzisiaj wracamy do maja 2015 roku, gdy Dmitrij Urbanowicz został Graczem Roku EPT w dwóch najwyższych kategoriach (Platynowej i Złotej). Przy okazji rozmawiamy o tym, jaką wartość mają takie rankingi i które systemy punktowania są lepsze.

twitter.com/EPlayPoker
twitter.com/WolnyPoker

twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/PawcioPL
twitter.com/Woy_Woyakko
.

Licence : All Rights Reserved


X