Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Podcast Seat Open #4

  • played 1.13 K times
  • uploaded
  • in Podcasts
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Gościem dzisiejszego odcinka jest Marcin Jabłoński, człowiek stojący za organizacją cyklu Redbet Live.

Odcinek zaczynamy od rozmowy nt. wspomnianego cyklu. Dowiecie się, jakie są plany odnośnie turnieju w Rozvadovie, a także na najbliższą przyszłość. Marcin opowie m.in. o tym, jakie wyzwania stają przed organizatorami turniejów pokerowych, i które z nich są najtrudniejsze do rozwiązania.

W drugiej części (20:18) poruszamy kwestię formatu Multi Venue Series, który zadebiutuje za kilka tygodni podczas WPT National Iberia. Czy pomysł, który ma obniżyć koszty turniejowe ponoszone przez graczy sprawdzi się? Jakie są jego wady i zalety?

W trzeciej części (39:05) rozmawiamy o petycji dotyczącej WSOP. Jej twórcy chcą, aby organizatorzy festiwalu zlikwidowali rake we wpisowym do Main Eventu. Drugi postulat, to dzielenie się wpływami reklamowymi z graczami. Czy w obecnych warunkach to możliwe? Czy rzeczywiście byłoby się czym dzielić?

Przy okazji tego tematu rozmawiamy o atrakcyjności pokera. W którym kierunku powinni iść organizatorzy turniejów? Pokazywać, że poker to dobra zabawa, czy raczej przedstawiać grę jako zajęcie analityczne? Co przyciągnie do pokera więcej osób?

W czwartej części (72:44) przedstawiamy Wam skrót najważniejszych informacji pokerowych z ostatnich kilkunastu dni.

W piątej części (76:20) zapraszamy Was na Pokerową Pocztówkę. Dzisiaj przypominamy sukces Polaka, który rok temu wygrał w Spin&Go na PokerStars 1 milion dolarów. Przy okazji rozmawiamy o popularności tego formatu i jego wpływie na całą branżę pokerową.

Podcast prowadzą Jakub Suszka i Paweł Majewski.

E-PlayPoker.com
WolnyPoker.org

facebook.com/EPlayPoker
facebook.com/WolnyPoker

twitter.com/EPlayPoker
twitter.com/WolnyPoker

twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/PawcioPLW sobotę 23. kwietnia zapraszamy na kolejny odcinek Podcastu Ligowego. Podsumujemy w nim 3. kolejkę meczów Global Poker League i omówimy najnowsze newsy dot. GPL.
.

Licence : All Rights Reserved


X