Podcast Seat Open #3
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Naszym gościem jest dzisiaj Marcin Horecki.

Zapraszamy na nowy odcinek podcastu, który realizujemy wspólnie z Wolnym Pokerem. Tym razem rozpoczynamy od rozmowy z Marcinem Horeckim o jego kolarskiej pasji. Dowiecie się, jak idą jego przygotowania do nowego sezonu, a także, jakie są koszty amatorskiego kolarstwa.

W drugiej części (od 11:00) rozmawiamy o nominacjach do European Poker Awards za 2015 rok. W dwóch kategoriach nominowany jest Dmitrij Urbanowicz. Jakie ma szanse wygraną? Kto będzie jego największym rywalem?

W trzeciej części (od 20:30) poruszamy temat nowelizacji ustawy hazardowej. Kilka dni temu minister finansów zapowiedział, że zostaną przedstawione nowe przepisy. Czy Wolny Poker kontaktował się z MF w tej sprawie? Jakie najważniejsze zmiany powinny zajść w ustawie, aby zyskali na tym pokerzyści?

W czwartej części (33:20) omówiliśmy kwestię relacji telewizyjnych i live streamu z turniejów pokerowych. Czy takie zmiany, jak udostępnienie widzom większej ilości statystyk lub zakrywania kart na żądanie podniesie atrakcyjność transmisji? W jaki inny sposób przyciągnąć nowych widzów do pokera?

W piątej części (48:30) przedstawiamy skrót najważniejszych informacji pokerowych z ostatnich dni.

W szóstej części (51:30) czas na kolejną pocztówkę z przeszłości. Dzisiaj wracamy do EPT Londyn 2008 i EPT Praga 2010, w których Marcin Horecki zajmował trzecie miejsca. Jak po upływie kilku lat wspomina tamte turnieje?

Już jutro (sobota) zapraszamy Was na 1. odcinek magazynu ligowego poświęconego rozgrywkom GPL. Razem z Pawłem Majewskim z Wolnego Pokera omówimy najciekawsze mecze i newsy.

Podcast prowadzą Jakub Suszka i Paweł Majewski.


twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/PawcioPL
twitter.com/MarcinHorecki
twitter.com/EPlayPoker
twitter.com/WolnyPoker
.

Licence : All Rights Reserved


X