Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month.

Podcast Ligowy: 1. kolejka GPL- Sezon 2016
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.
Tags: poker

Zapraszamy Was na pierwszy odcinek podcastu poświęconego rozgrywkom GPL.

Liga, której twórcą jest Alex Dreyfus wystartowała w miniony wtorek. Na starcie stanęło 12 drużyn podzielonych na dwie konferencje. Przez najbliższe miesiące będą one walczyć o mistrzostwo, które rozstrzygnie się podczas wielkiego finału na Wembley Arena w Londynie.

A ponieważ GPL to wyjątkowa inicjatywa, postanowiliśmy stworzyć podcast poświęcony tylko tym rozgrywkom. Co tydzień podsumujemy każdą kolejkę meczów, omówimy najciekawsze wydarzenia i wybierzemy bohaterów kolejki.

W pierwszej części dzisiejszego odcinka przedstawiamy szczegóły nt. systemu rozgrywania GPL. Przy okazji zastanawiamy się, czy to dobrze, że GPL ma format amerykańskich lig (jak np. NBA)? A może byłoby lepiej, gdyby był to format europejski ze spadkami i awansami?

W drugiej części (od 09:10) rozmawiamy o wadach i zaletach GPL. Które elementy zasługują na pochwały, a które niekoniecznie sprawdzą się w takich rozgrywkach? Jakie modyfikacje zostaną wprowadzone w najbliższych tygodniach i miesiącach? Czy uczestnicy powinni mieć np. możliwość rozmawiania między sobą w trakcie rozgrywania meczów?

W trzeciej części (19:30) możecie wysłuchać opinii Marcina Horeckiego nt. Global Poker League. Jak podoba mu się pomysł drużynowych rozgrywek pokerowych? Jaką taktykę, gdyby on sam był menadżerem zespołu GPL wybrałby podczas draftu? Czy postawiłby na graczy z umiejętnościami, czy bardziej na graczy o dużej sile marketingowej?

W czwartej części (25:10) omawiamy mecze 6-Max w Konferencji Euroazjatyckiej. W piątej części (29:45) omawiamy mecze 6-Max w Konferencji Amerykańskiej. W szóstej części (32:40) omawiamy mecze heads-up w Konferencji Euroazjatyckiej. W siódmej części (37:55) omawiamy mecze heads-up w Konferencji Amerykańskiej. Którzy zawodnicy błysnęli formą, którzy zagrali zgodnie z oczekiwaniami, a którzy zawiedli na całej linii? Jak spisał się Dmitrij Urbanowicz, który reprezentuje zespół Moscow Wolverines?

W ósmej części (46:45) przyznajemy nasze wyróżnienia dla Gracza Kolejki i Drużyny Kolejki.

Licence : All Rights Reserved


X