Upload Cover
About:

Gözde Ufuklar Butik Dershaneleri 1994 yılında Mecidiyeköy'de faaliyetine başlamıştır.2000 yılında ise Kuruculardan Bilgisayar Mühendisi Arslan Yıldız Kadıköy Şubesini faaliyete geçirerek kendi şubesini kurmuştur. Daha sonra ise eşi Coğrafya öğretmeni Öznur Yıldız ile Suadiye ,Çekmeköy ve Batı Ataşehir şubelerini faaliyete geçirmişlerdir.İsim hakkı paylaşılmamış ,bu kurumların tek hak sahibi kurucusu Arslan Yıldız'dır. .Tüm şubelerde uygulanan eğitim programı aynı olup, tüm şubelerin koordinasyonu Arslan Yıldız ve Eşi Öznur Yıldız tarafından yapılmaktadır.Bu sistemle tüm şubeler tüm öğrencilere açık olup ,öğrencilere sevdikleri öğretmeni başka şubede bile olsa, o şubeye giderek hizmet alabilme fırsatı verilmektedir.

Gözde Ufuklar Butik Dershaneleri Butik Eğitimin öncüsüdür.Dershanecilikte özel ders modelini ve az mevcutlu sınıfları oluşturan ilk dershanedir.Öğrenci için uygun olan eğitim modelini bulabilmek için, görüşmeleri sekreterya düzeyinde yapmayıp ,bizzat kendileri görüşmektedirler. Öğrencilere görüşme esnasında Zihinsel Gelişim Testleri ve Öğrenme düzeyini belirleyen derslerle bizzat öğrenicinin uygun eğitim programı tespit edilerek ,öğrenciye göre müfredat oluşturmaktadırlar.

Kurumumuzda öğrencinin öğrenme stilide (Görsel, İşitsel ,Kinestetik) önemsenmekte ve öğrenciye uygun eğitmen belirlenip program oluşturulmaktadır. Öğretmen kadrosu bizzat öğretmenlere tanıtım dersleri verdirilerek oluşturulmaktadır.Öğretmenler öğrencileri ile yüksek düzeyde iletişim kurabilen ,koçluk takibini yapabilen ve başarı odaklı arkadaşlar olması önemsenmektedir.

Sevgili YGS - LYS - SBS adayları, geleceğinizi rastlantılara bırakmak istemiyorsanız, harcayacağınız zamanın ve emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız, kişilikli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmek istiyorsanız, saygı ve sevgiye dayalı, saygın bir öğretim ortamında güvenli ellerde olmanın huzurunu yaşamak istiyorsanız, dershaneniz GÖZDE UFUKLAR BUTİK DERSHANELERİ olmalıdır.

Çekmeköy.Dershane`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
Çekmeköy.Dershane
  • Çekmeköy.Dershane
  • profile viewed 109 times
  • message share profile
X