Experience YourListen.com completely ad free for only $4 a month. Upgrade your account today!

• in Radio
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

"Na sportowo" program Radia RSC 26.10.2015. Unia Skierniewice w meczu wyjazdowym wygrywa z Juvenią Wysokienice mecz 11-ej kolejki ligi okręgowej piłki nożnej grupy skierniewickiej, 2:1. W 33-ej minucie meczu wynik spotkania otworzyli gospodarze. Bramka padła z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Michale Perku, Juvenia przeprowadziła akcję na bramkę gości, mając na boisku przez kilka minut 10-u zawodników. Zawodnicy Unii nie pozwolili cieszyć się zbyt długo gospodarzom i strzelili wyrównującą bramkę ok. 40-ej minuty meczu. Bramkę strzelił dobrze znany sympatykom piłki nożnej Patryk Bojańczyk. Do szatni piłkarze schodzili przy stanie meczu 1:1. Jeszcze przed drugą połową spotkania, kibiców obu drużyn zastanawiało, czy Unia zdoła wygrać i dopisze w tabeli kolejne zwycięstwo, czy być może Juvenia Wysokienice sprawi sensację remisując, albo wygrywając mecz. Decydująca była 73-a minuta meczu, kiedy po podaniu Kamila Kapciaka (wszedł z ławki rezerwowej w drugiej połowie meczu), Tomasz Cybulski strzelił drugą bramkę i Unia Skierniewice nie oddała już prowadzenia do końca meczu. Zapraszam do wysłuchania drugiej części obszernej relacji z tego meczu, Darek Machowski. Na zdjęciu zawodnicy Klubu Unia Skierniewice. Zdjęcie dzięki uprzejmości Klubu Unia Skierniewice.