Experience YourListen.com completely ad free for only $4 a month. Upgrade your account today!

• in Radio
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

W minionoą sobotę dwunastego marca 2016 roku na boisku trawiastym przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach odbył się mecz sparingowy piłki nożnej drużn Unii Skierniewice i SRTS Widzewa Łódź. Przyjazd gości wzbudził wśród kibiców duże zainteresowanie, którzy w liczbie ok. 900 przybyli na trybuny. Sparing rozpoczął się tuż po 14-ej, a kibice z pewnością mieli dobre widowisko, trwające prawie dwie godziny. W meczu padło wiele bramek, a to jest to, co najbardziej lubią kibice. Po meczu z pewnością nie było żadnego zaskoczenia, że czwartoligowy Widzew wygrał z okregową Unią, tym bardziej, że apetyty Łodzian sięgają dużo dalej, aniżeli III liga piłki nożnej. Łodzianie strzelili aż pięć bramek, co z pewnością było dobrym sprawdzianem przed rozpoczynającą się rundą wiosenną w najbliższy weekend. Bramki strzelali: po dwie Mariusz Zawodziński i Kamil Tlaga a jedną Adrian Budka, były zawodnik Unii Skierniewice. Piłkarze Unii strzelili w pierwszej połowie jedną i jedyną bramkę meczu. W 41-ej minucie w polu karnym został sfaulowany pomocnik Szymon Kiwała, sędzia pokazał jedenastkę, a rzut karny skutecznie wykonał napastnik Unii Tomasz Cybulski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla SRTS Widzewa Łódź. Na uwagę zasługuje dobra organizacja całego meczu ze strony zarządu Unii i przede wszystkim kulturalne zachowanie rozśpiewanych kibiców łódzkiej drużyny. W poniedziałek w programie "Na sportowo" 14.03.2016 roku przypomnieliśmy kibicom o tym piłkarskim wydarzeniu, do którego wysłuchania serdecznie zapraszam, Darek Machowski.