Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Artur Górczyński- 4 Lata Sejmowej Walk…i o legalnego pokera

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nt. walki o legalizacji pokera z szefem Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera

Poseł Artur Górczyński w zakończonych kilka dni temu wyborach parlamentarnych startował z listy Zjednoczonej Lewicy. Jego ugrupowanie jednak nie przekroczyło wymaganego progu wyborczego i w najbliższej kadencji poseł Górczyński znajdzie się poza Sejmem.

W naszej rozmowie podsumowujemy ostatnie cztery lata walki o legalizację pokera w Polsce. Jak Artur Górczyński ocenia swoje działania w Sejmie? Czy w tamtej sytuacji politycznej udało mu się osiągnąć maksimum? Rozmawiamy także o działalności Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera. Co udało się osiągnąć? Jakie rady ma Artur Górczyński dla posłów, którzy w nowej kadencji zdecydowaliby się na stworzenie podobnego zespołu?

Poseł Górczyński opowie także o swoich planach na najbliższe miesiące. Jak zapewnia, dalej będzie walczył o legalizację pokera w Polsce i przygotowuje nawet kilka pomysłów w związku z tym. Szczegóły przedstawi w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu tygodni.

Rozmowę przeprowadził Jakub Suszka.

Licence : All Rights Reserved


X